Organizacja imprez wydarzeń firmowych Rzeszów

Smaczne
domowe
sycące dania

Profesjonalny catering dla firm Rzeszów na wydarzenie

Catering dla firm i klientów indywidualnych

Zapewniamy kompleksowe usługi cateringowe wydarzeń okolicznościowych i imprez plenerowych. Dostarczamy posiłki, zastawę, dekoracje, a także profesjonalną obsługę kelnerską. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Naciśnij przycisk i pobierz ofertę przekąsek.

USŁUGI CATERINGOWE JEDZENIE Z DOSTAWĄ CATERING OBIADY ABONAMENTOWE ZESTAWY LUNCHOWE RZESZÓW
Zapewniamy pełną obsługę cateringową:
01
Catering na wydarzenie
Oferujemy obsługę przyjęć, wesel, konferencji i wydarzeń okolicznościowych. Służymy pomocą w zakresie wyboru menu oraz ustalenia zakresu realizacji zamówienia. Kompleksowo podchodzimy do wymagań każdego Klienta i dopasowujemy się do jego indywidualnych potrzeb.
Catering dla firm
Realizujemy tani i pyszny catering dla firm na targi, eventy branżowe, bankiety, spotkania biznesowe i szkolenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową oraz realizację zgodnie z ustalonym zakresem. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie według potrzeb Klienta oraz w oparciu o zakładany budżet.
02
03
Obiady abonamentowe
Nie masz czasu gotować w domu? Skorzystaj z naszej oferty abonamentowej! Zamawiaj pyszne i zdrowe zestawy lunchowe z dostawą w dowolne miejsce na terenie miasta Rzeszów. Wybieraj to, na co masz ochotę i poświęć wolny czas na odpoczynek. Skontaktuj się z nami i otrzymaj spersonalizowaną ofertę.
Organizacja wydarzeń okolicznościowych Rzeszów

Dane kontaktowe:

ul. Kochanowskiego 29, 35-201 Rzeszów
Godziny: otwarcia:
pn.-pt. 10:00 – 17:30
sb.-nd. 10:00 – 17:00
+48 605 353 231
ania.catering@onet.eu

Nawigacja:

Zestawy lunchowe jedzenie z dostawą Rzeszów
Copyright © Catering Rzeszów obiady | Projekt i wykonanie  Usługi cateringowe imprezy plenerowe Rzeszów WGB-Group

catering dla firm, catering na wydarzenie, imprezy plenerowe, organizacja imprez, zdrowe obiady domowe, obiady na abonament, obiady na telefon, Catering Rzeszów, Jedzenie z dostawą Rzeszów, Obiady abonamentowe Rzeszów, Organizacja wydarzeń firmowych Rzeszów, Usługi cateringowe Rzeszów, Zestawy lunchowe Rzeszów

Zdrowe obiady domowe na telefon dla firm Rzeszów
Profesjonalny catering na wydarzenie dla firm
Obiady na abonament abonamentowe Rzeszów

Organizacja imprez wydarzeń firmowych Rzeszów

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.