Organizacja imprez wydarzeń firmowych Rzeszów

Catering
i obsługa

Organizacja wydarzeń firmowych imprez Rzeszów

Organizacja wydarzeń okolicznościowych
Zapewniamy organizację oraz obsługę wydarzeń firmowych i prywatnych. Kompleksowo podchodzimy do potrzeb klienta i indywidualnie ustalamy zakres realizacji. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i cateringów sprawia, że korzystając z naszych usług, masz pewność, że staniemy na wysokości zadania.

Zapraszamy Rzeszów i okolice.
01
Wynajem sal szkoleniowych
Szukasz miejsca do organizacji rodzinnego przyjęcia, imprezy firmowej, szkoleń, bankietów, czy konferencji? Oferujemy możliwość wynajmu sal szkoleniowo-rozrywkowych dla nawet 200 osób! Na życzenie klienta zapewniamy pełny catering podczas wydarzenia. Skontaktuj się z nami i uzyskaj pełną ofertę!
Organizacja imprez okolicznościowych
Zajmujemy się profesjonalną organizacją wszelkiego rodzaju imprezwydarzeń okolicznościowych. Realizujemy przyjęcia, wesela, komunie, chrzciny oraz inne uroczystości. Zapewniamy catering, dobrą zabawę oraz całe wyposażenie potrzebne do obsługi wydarzeń.
02
03
Imprezy plenerowe
Profesjonalnie obsługujemy imprezy plenerowe, a także koncerty, festiwale oraz imprezy sportowe. Dysponujemy nowoczesnym i niezawodnym wyposażeniem, zapleczem kuchennym i sprzętem piknikowym. Oferujemy również wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i młodzieży.
Imprezy firmowe
Posiadamy profesjonalne zaplecze gastronomiczne i wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych, dzięki czemu zorganizujemy świetną i niezapomnianą zabawę dla Twoich pracowników!
04
Organizacja wydarzeń okolicznościowych Rzeszów

Dane kontaktowe:

ul. Kochanowskiego 29, 35-201 Rzeszów
Godziny: otwarcia:
pn.-pt. 10:00 – 17:30
sb.-nd. 10:00 – 17:00
+48 605 353 231
ania.catering@onet.eu

Nawigacja:

Zestawy lunchowe jedzenie z dostawą Rzeszów
Copyright © Catering Rzeszów obiady | Projekt i wykonanie  Usługi cateringowe imprezy plenerowe Rzeszów WGB-Group

catering dla firm, catering na wydarzenie, imprezy plenerowe, organizacja imprez, zdrowe obiady domowe, obiady na abonament, obiady na telefon, Catering Rzeszów, Jedzenie z dostawą Rzeszów, Obiady abonamentowe Rzeszów, Organizacja wydarzeń firmowych Rzeszów, Usługi cateringowe Rzeszów, Zestawy lunchowe Rzeszów

Zdrowe obiady domowe na telefon dla firm Rzeszów
Profesjonalny catering na wydarzenie dla firm
Obiady na abonament abonamentowe Rzeszów

Organizacja imprez wydarzeń firmowych Rzeszów

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.